5 טיפים מעולים לבחירת צימרים יוקרתיים בצפון

מאת: 04-06-2017

אנשים רבים המעוניינים להזמין נופש, בודקים קודם כל את יופיו של המקום המבוקש, את מספר החדרים ואת הזמינות. אך אלה לא הפרמטרים היחידים שחשוב לבדוק לפני שמזמינים צימרים יוקרתיים בצפון ואולי אף המיותרים ביותר. מדוע? מפני שכל מתחם צימרים עם בריכה המחשיב את עצמו כיוקרתי, מחויב ליופי והאסתטיקה המשובחים של המקום וכמובן שהזמינות ומספר החדרים כבר יקבעו האם יש לכם בכלל אור ירוק. אז כדי שלא תיפלו בפח – הכנו לכם חמישה טיפים מצוינים שיעשו לכם את הבחירה של המקום המנצח להרבה יותר קלה:


סוקרים את התנאים הבאים, הרבה לפני שמזמינים:
1. מזהים צימרים יוקרתיים בצפון באמת – כדי למשוך נופשים נוספים, מקומות רבים שאינם בקטגוריה היוקרתית ביותר, מפרסמים את עצמם ככאלה ולמעשה יוצרים הטעייה ואי נעימויות רבות במהלך החופשה ביחס לציפיות האורח. על כן חשוב שתבחרו את המקומות הפוטנציאליים שלכם אך ורק באתר קרם המציג צימרים רומנטיים ומשפחתיים בקטגוריית היוקרה בלבד ולאחר סינון קפדני של הצימרים השונים.


2. בודקים את ההמלצות – כל מתחם יוקרתי חייב להחזיק ברזומה לפחות מספר המלצות מפרגנות. למקום ללא המלצות יש שתי סיבות בלבד: או שהוא איננו איכותי באמת, או שהוא חדש לגמרי. אם גיליתם שלא מדובר באפשרות השנייה, זה בסדר לדלג בטבעיות אל המקום הבא.


3. יוצאים לחופשה משפחתית? סרקו את כ-ל חוויית המטבח והגריל – צימרים יוקרתיים בצפוןהשואפים להגיש לאורחיהם שלמות, לא יתפשרו על אמצעי הבישול והפתרונות הנוחים ביותר עבורם. במקומות רבים קיים מטבח גדול ומפואר המאובזר בשלמות וכן אזור גריל מוסדר בעל פרגולת אכילה גדולה למספר גדול של אנשים. הכל אמור להיות מלווה בציוד הדרוש – החל מסכו"ם ועד פתרונות הגשה. מומלץ לשוחח בטרם ההגעה עם המארחים כדי לוודא מה הצימר שלכם כולל במדויק.


4. וודאו הכל לגבי הנוף – זה לא משנה אם בחרתם צימרים ברמת הגולן בעלת השטחים הנרחבים או סוויטה בגליל העליון מול נוף לחרמון. מה שמשנה באמת הוא כמה כיווני אוויר פתוחים באמת יש לכם ומה רואים מבעד לכל חלון או מרפסת במתחם שלכם. נכון, לא בכל מקום יש נוף. אך הכוונה היא לוודא שאין סביבכם בתי מגורים בעלי מבט אל הבריכה או חלל הפנים וכן שהנוף באמת קיים

(אם קיים) ממקומות רבים במתחם ולא רק מזווית צילום אחת המוצגת באתר. אל תהססו לשאול.


צימרים יוקרתיים בצפון – כך תימנעו מהפתעה לא נעימה:


5. שואלים לגבי אורחים נוספים – צימרים יוקרתיים בצפון יכולים כאמור להיות מורכבים ממספר יחידות נופש, בחלוקה למשפחות עם ילדים או זוגות. מה שאומר, שכל עוד לא השכרתם מקום שלם לכם ולנופשים איתכם, קיים סיכוי למפגש עם אורחים נוספים. אל תהססו לברר מול המארחים כמה יחידות יהיו מאויישות בתאריכי השהות שלכם ומהו הרכב האורחים הצפוי. את החופשה אמנם במקרים רבים לא תוכלו לבטל - אם תגלו שמדובר במשפחה גדולה למשל המתארחת במקביל, כשאתם בכלל מגיעים לחופשת צימרים רומנטיים, אך תוכלו להגיע מודעים ולא מופתעים ולתכנן טוב יותר בהרבה את החופשה היוקרתית והמפנקת שלכם.