אאוריקה! המקומות הכי נחשבים להזמין בהם צימרים יוקרתיים לזוגות בצפון

מאת: 08-02-2017

החלק הכי מרגיז בכל פעם שרוצים לחפש צימרים יוקרתיים לזוגות בצפון הוא התהייה לאן. רק כאשר באמת בודקים את רשימת ישובי הצפון העצומה בה ישנם אלפי צימרים מכל הסוגים והגדלים מבינים עד כמה האזור הזה שנראה כמו חצר אחת גדולה וירוקה הוא בעצם עולם ענק בפני עצמו. ואז מתחילות השאלות: "מה בכלל בא לנו לעשות"? אולי כנרת, או נחל, אולי הר כזה יפה לראות מהחלון או בכלל משהו לעשות בערב? ולפני שבכלל עניתם לעצמכם, אתם בוהים בעשרות צימרים שונים. ואז מגיעים אנחנו. שפעם אחר פעם נשאלים על ידי כל כך הרבה גולשים "תגידו, לאן כדאי?" ומשתדלים להתאים לכל אחד איזה מתחם צימרים יוקרתיים עם בריכה אישיתבאזור שהכי מתאים לו, על סמך חקירה עניינית צולבת. אז כדי שתקבלו אחת ולתמיד תמונה אובייקטיבית ועדכנית, הרי לכם שלושה יישובים צפוניים שנחשבים ליעדים הכי שווים לחופשה יוקרתית מושלמת בצפון:


במקום השלישי – נופש חלומי בחד נס, לאנשים שלא מתפשרים על חוויות מים ומאה אחוז איכות


אם סיירתם במסדרונות הרשת במטרה למצוא צימרים יוקרתיים לזוגות בצפון הכנרת ולא נתקלתם בחד נס, אתם עושים משהו ממש לא נכון. חד נס התפרסמה הודות למיקומה הכל כך אסטרטגי בין הכנרת ובין דלתא הנחלים הכי שווה שיש לצפון להציע: היהודיה, המג'רסה, הירדן והזאכי. רגע לפני שהם נשפכים לכנרת, מוצע לכם ליהנות ממאגרי מים טבעיים וצלולים שיצרו מבחר מסלולים אהובים. המיקום הפך את חד נס לשיאנית בכל מה שקשור להגשת צימרים יוקרתיים עם בריכה אישית לקהל הרחב וכן היא נחשבת ליעד לא פחות יוקרתי מכמה מקומות בעולם. אגב – המושב נחשב לאחד משיאני האטרקציות, כאשר סביבו מאות פעילויות ומסעדות נחשבות במיוחד.
במקום השני – פסגת היוקרה בעין יעקב, צימרים יוקרתיים לזוגות בצפון שכנראה לא תצליחו לשכוחרוצים לשכשך בבריכה מול נוף אל כל שיפולי והרי הגליל המשתרעים על מרחבי ענק ירוקים ונושקים לים התיכון? ברור שכן. ועין יעקב מנפנף בעיקר בזה, עם כמה תוספות שוות במיוחד כמו צימרים יוקרתיים לזוגות בצפוןהמתאפיינים בשיא המודרניזציה, הגודל והשבחים על השירות. עין יעקב הפכה כל כך מבוקשת שגם מקומות חדשים שנפתחים בה בקצב מתמלאים תוך שבוע ונתפסים לתאריכים רחוקים. הנה למשל סוויטה חדשה בשם סיאלו, שנפתחה לפני כשנה וחצי וכבר בשבוע הפעילות הראשון שלה הוצפה בהזמנות של זוגות נרגשים ונלהבים. חוץ מזה יש כאן אחלה בריזה קרירה ונעימה שחובה לקבל ממנה קצת במדינה לחה ושרבית כשלנו, עם נגיעה מושלגת בשיא החורף ובריכות מחוממות ומקורות להתפנק בהן כיד המלך.


בטח תשמחו להצעות נוספות באזור זה:

צימרים יוקרתיים בגליל המערבי


במקום הראשון – החוויה הגלילית של ספסופה, המקום שהכי מבין אורחים ואת הציפייה שלהם מהנופש


לא חושבים שמרבדי נוף מרשימים, כרמי יין ומאות נחלים יכולים אי פעם לאכזב. ובדיוק במרכזם ניצבת ספסופה המציעה מבחר צימרים יוקרתיים בגליל העליון  ואת כל מה שמקום כזה נפלא יכול להציע: בריאות, הנאות ויופי של תמונות על רקע הנוף למזכרת ממוסגרת. ספסופה (או כפר חושן, למתעקשים) היא מושב קטנטן שעוסק באירוח מאז הקמתו וכבר צבר את כל הניסיון שלהרבה אחרים אין. מה שגורם לו לפתוח כאן מתחמי בוטיק יוצאי דופן, עשירים ומלאים במתקנים, חוויות ודילים אטרקטיביים לכל אחד. אם אתם מחפשים צימרים יוקרתיים לזוגות בצפוןומצפים לתנאי אירוח שאינם פחות ממושלמים כאשר הנוף מלווה אתכם מכל כיוון, זה בהחלט המקום המושלם.