כך תבדילו בין סוויטות יוקרתיות באמת לבין מתחמי נופש \"סטנדרטיים\"

מאת: 13-02-2017

אין לנו דרך עדינה לבשר לכם זאת. אבל אם החשבתם מתחם צימרים כפרי וותיק וקטנטן עם בריכת גומי כמתחם סוויטות יוקרתיות, אתם ממש לא בכיוון ואולי גם קצת חסר לכם טעם טוב בעיצוב. בעוד שחופשה כפרית בצפון יכולה להכיל כל כך הרבה עיצובים, איכויות וסגנונות, קיים פער עצום בין הקצוות האמיתיים בעולם הזה שבין צימרים זולים מאוד ובין צימרים יוקרתיים לאלפיון העליון.

לא פעם שמענו על אורחים שהופתעו מאוד כאשר פגשו לראשונה את מתחם הנופש שלהם. "התמונות היו אחרת" כך אמרו לנו. במקרים מסויימים, אכן יש בעייתיות בתמונות שכן הצלם היה מקצועי ונפלא אך המקום בפועל פחות. כך יוצא שבמקום לקבל צימרים יוקרתיים לזוגות נתקעתם בצימרים רעועים ובלתי מתוחזקים ובסופו של דבר פשוט לא קיבלתם את הדבר שחשבתם שהזמנתם וציפיתם לקבל.

 

אז מה עושים כדי למצוא סוויטות יוקרתיות באמת?

 

קודם כל – מסתכלים על המחיר. זה בערך כמו שרואים את המעיל האופנתי ההוא בכניסה לחנות הבגדים. המעיל מצליח לשדר איכות ויופי, סטייל עדכני ויכול להיות שגם פרקטיקה (כי סוף סוף למדו השנה מעצבי האופנה שמעיל אמור לחמם...). וכך קורה גם במתחמי נופש יוקרתיים. את האסתטיקה ורמת הגימור תראו מיד ולכן יש לעבור מיד לקטגוריית המחיר – הסיבה האמיתית שבגללה נבחר אם להגיע או ממש לא. עלותן של סוויטות יוקרתיות נע לרוב בין 1,100 – 1,500 ₪ ללילה בסופ"ש, כאשר במתחמי צימרים יוקרתיים לאלפיון העליון היוקרתיים אף יותר תשלמו מחיר שבין 1,700 ₪ ללילה ועד 2,500 ₪ ובמקומות מאוד מאוד מסויימים אף יותר מכך. זכרו שעל הנופש המרשים ביותר שעונה על כל הציפיות משלמים כמובן יותר, מזה המציע לכם חופשה בסגנון מעיל שהוזמן מהאי-ביי: מרשים בתמונות בלבד, לא מחמם ובעיקר, לא מספק לנו את כל מה שאמור. 

בריכה פרטית, אבזור ותאורה שעושים את כל ההבדל

 

אם אתם מתכננים חופשה רומנטית ומחפשים צימרים יוקרתיים לזוגות, זכרו בעיקר את הפרמטר הבא: מתחמי יוקרה אמורים להכיל בריכה פרטית. נכון להיום, לא נתקלנו עוד בצימר יוקרה שאיננו מציע בריכה פרטית לזוג ואנו נוטים להאמין שאם יש כאלו סוויטות יוקרתיות המיועדות לזוגות בלבד ואינן מספקות בריכה אישית, זה כנראה נובע מצורת אירוח שונה שבה תזכו לתפנוקי יוקרה אחרים. המתחם אמור להכיל כמובן ציוד מלא כמו: מכונת אספרסו, מתקני ג'קוזי ספא, מיטות קינג סייז מפוארות, מסכי צפייה חכמים ומשוכללים וריהוט ברמה גבוהה מאוד. במתחמים יוקרתיים מסויימים כמו גרנד רויאל המפורסמת ממושב נטועה, תפגשו גם במכונת קריוקי, מטבח עצום ומאובזר קומפלט ושולחן סנוקר. עוד אספקט מעניין ובלתי שגרתי שיעזור לכם למצוא את ההבדל שבין סוויטות יוקרתיות ומתחמי צימרים קטנים וצנועים הוא דווקא התאורה. בעוד שבבקתות העץ ומתחמי הנופש האותנטיים תזכו לתאורה צהובה ולפרקים מעומעמת כדי לשמור על האינטימיות שלכם, בכל סוויטה מפוארת ומשובחת המצב יהיה הפוך: תאורות לד ונורות בוהקות, גופי תאורה מעוצבים לא פחות ממתחם הגן ובתים חכמים שעושים עבורכם את כל העבודה. כאן רוצים שתראו את הפינות הקטנות ביותר, את הרמה, האיכות ובעיקר את עצמכם באופן ברור ונוח. אחרת, איך תצליחו לעשות סלפי כמו שצריך מתוך הסוויטה הענקית ולבשר לכולם שמצאתם את הנופש המדהים, החלומי והטוב ביותר? 


חשבנו שיעניין אותכם גם:


צימרים יוקרתיים ברגע האחרון

צימרים יוקרתיים פנויים למחר