ספונטניים? מתחמי נופש יפים שפנויים בטווח הקרוב

מאת: גל שרון20-11-2018

תקופות לחוצות ומרגיזות הן כנראה חלק מהחיים ואנחנו ממש לא אוהבים אותן. בכל פעם שהן מעיקות עלינו, אנחנו נוטים להיות תשושים יותר והבריאות שלנו לא במיטבה, מה שגורם למעין מעגל קסמים אכזרי שכזה וכך כאשר אנחנו ממילא בריאים פחות ולחוצים יותר, עוד ועוד דברים נוטים להעיק עלינו. כדי לשבור את התחושה המאוסה צריך לשבור שגרה ומובן שהצימרים שלנו יאפשרו לכם את הניתוק המושלם כדי לברוח מכל מה שלא מסתדר ולחשב מסלול מחדש. היציאה הספונטנית הזו מהשגרה יכולה לקרות כבר היום! או מחר! אתם אפילו יכולים לבקש מאיתנו למצוא לכם צימרים פנויים לסופ"ש הקרוב! אין צורך שתמתינו זמן רב עד הנופש וכתוצאה מהזמנים הקצרים תוכלו גם לשלם הרבה פחות.

 
אם אתם מחפשים צימרים פנויים למחר, כדאי לדעת שבעיקר בתקופה הנוכחית משנכנס החורף, ישנם מקומות פנויים גם במתחמי היוקרה המבוקשים ביותר. והבונוס – הם הרבה יותר זולים! על אחת כמה וכמה למתארחים בדקה ה-90 שעבורם שומרים מארחי הצימרים היוקרתיים את המבצעים וההטבות הטובים ביותר. רק דמיינו את עצמכם בשעה הזו בדיוק שוחים בבריכה מחוממת מקורה, נהנים מסופלה ואספרסו בפטיו הפרטי המפואר ומקבלים עיסוי אבנים חמות... 

מי פנוי בסופ"ש הקרוב?

לפניכם שני צימרים פנויים לסופ"ש הקרוב, שאר הצימרים הפנויים באתר.

נוף 10 – אח, אמירים. מקום גבוה, צפוני וטוב להיות בו בדיוק עכשיו כשהגשם יורד והנוף בהרי הצפון הוא מהיפים ביותר. לנוף 10 יש שישה צימרים שמשקיפים מגבוה על כל הגליל ועד לכנרת, מעוצבים בקו מרגיע וכוללים חלונות ענק שחושפים נוף פסגות ושמיים, כאילו אתם בתוך גלויה
.

פרונסין – היא עולה בכל פעם שמישהו מבקש המלצה לצימר ולא סתם. פרונסין נחשב לאחד המקומות הכי מפנקים וזה ניכר בכל פעם שהעוגה או המשקה החם ידפקו לכם בדלת. יש גם בריכת זרמים פרטית מושלמת שלא תרצו לצאת ממנה לאורך הסופ"ש ומידה רבה מאוד של פרטיות. 

מי פנוי מחר? מהרו, שלא יחטפו

לפניכם שני צימרים פנויים למחר, שאר הצימרים הפנויים באתר.


גולדן סוויט – בריכה פרטית מחוממת ומקורה עם גן יפהפה טובל בירוק וסוויטה ברמת גימור גבוהה. נראה אתכם מביטים בתמונות של מתחם הסוויטות הנפלא הזה שבמושב יערה בגליל המערבי ולא חולמים להיות כאן כבר עכשיו.

מתחם ספא פרטי לכל סוויטה מטופח ומפואר עם בריכת שחייה מחוממת ומקורה


קסם השני – צימר יוקרתי מושלם בפחות מ-800 ₪? כן, למזמינים ברגע האחרון זה בהחלט אפשרי. החופשה מבטיחה לכם פינוק איכותי בבקתת עץ אירופאית עם ג'קוזי ספא ענק פרטי ולוהט עם המון מרחב מבפנים ומבחוץ.